قوانین و مقررات

 •  کاربر با ثبت‌نام در سایت موافقت خود را با قوانین درج شده اعلام می‌نماید.
 • کاربر باید با هماهنگی کارشناسان «یادم باشه» و ارائه شماره موبایلی که خود صاحب آن است و بدان دسترسی کامل دارد، در سایت ثبت‌نام شود. ثبت‌نام با شماره موبایل و یا اطلاعات فردی دیگر، خلاف قوانین بوده و در صورت مشاهده، عضویت کاربر خاطی لغو خواهد شد.
 • کلمه عبور کاربران می‌بایست تنها در اختیار خود کاربر صاحب حساب کاربری باشد. «یادم باشه» هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال خسارات وارده در پروفایل کاربری و حساب کاربری افرادی که کلمه عبور خود را در اختیار دیگران قرار می‌دهند، ندارد.
 • صاحب هر حساب کاربری مسئول تمامی رخدادهایی است که با استفاده از آن حساب کاربری اتفاق افتاده است و نیز در قبال پیامک های ارسال شده با شماره موبایل مرتبط، مسئول است.
 • جعل هویت هرگونه مقام رسمی حقیقی و حقوقی و نیز مدیران سایت «یادم باشه» تخلف محسوب می‌شود و با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
 • هر گونه توهین، بی‌حرمتی، تهمت و بیان مطالب مخالف قوانین و اخلاقیات و عرف جامعه و نیز ارسال پیامک هایی که برای دین و مذهب، نژاد، ملیت، جنسیت و گروه سنی خاصی توهین‌آمیز و یا تهدید‌آمیز تلقی شود، خلاف قوانین محسوب می‌شود و مسئولیت قانونی آن با صاحب شماره موبایلی است که پیامک از آن ارسال شده است.
 •  ارسال پیام‌های حجیم و پیام‌های تکراری و یا پیام‌های با مضامین نامناسب برای مدیریت، خلاف قوانین است.
 • کاربر نباید از خطاهای احتمالی سایت در راستای منافع شخصی استفاده نماید. هر گونه سوءاستفاده از این امر خلاف قوانین بوده و با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
 • اطلاعات شخصی کاربران مانند شماره تلفن آن‌ها نزد «یادم باشه» محفوظ بوده، در معرض نمایش عموم گذارده نمی‌شود و تنها در سایت و موارد وابسته به آن مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • تمامی محتویات متنی و گرافیکی سایت، ابتکارهای انجام شده و ایده‌های ارایه شده و نیز تمامی حقوق آن متعلق به «یادم باشه» است.
 • حق انتشار و تمامی حقوق آن متعلق به «یادم باشه» است و کپی‌برداری غیرمجاز و بدون کسب اجازه از صاحب اثر، خلاف قوانین است.

 

تمامی قوانین بیان شده برای همه حساب‌های کاربری فعال، حساب‌های کاربری حذف شده و یا آن دسته از حساب‌های کاربری که در حال حذف هستند، بدون هیچ گونه استثنا، صادق است. سایت «یادم باشه» می‌تواند در صورت مشاهده هر گونه تخلف از این قوانین، آزادانه عمل نموده و با کاربر خاطی برخورد نماید. همچنین کاربران می‌توانند در صورت نیاز برای صحبت درباره مسائل سایت، از طریق ارسال پیام با مدیران سایت تماس برقرار نمایند. لازم به ذکر است «یادم باشه» می‌تواند در هر زمان درباره قوانین فوق تجدید نظر نماید و یا آن‌ها را تغییر دهد. البته در صورت حذف یا تغییر یک قانون، اعتبار قوانین دیگر تغییری نخواهد کرد.

 

توجه:

در سایت «یادم باشه» ممکن است لینک‌هایی به وب سایت‌های دیگر وجود داشته باشد. این امر بدان معنا نیست که «یادم باشه» با وب‌سایت‌های ثالث در ارتباط است بلکه فقط این سایتها را معرفی نموده است. بنابراین دقت کنید که با کلیک بر روی این لینک‌ها، شما از سایت «یادم باشه» خارج خواهید شد و وارد سایت مورد نظر می‌شوید. با توجه به آن که این سایت‌ها به صورت مستقل عمل می‌نمایند، «یام باشه» هیچ‌گونه کنترلی بر فعالیت‌های آن‌ها ندارد و این امر بدان معنا است که «یادم باشه» هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال اطلاعاتی که شما بدان سایت‌ها ارایه می‌دهید، نخواهد داشت.

 

بروز شده در 1397/04/20

اطلاعات تماس

ایمیل : info@yadambashe.com